Zarejestruj się
Przypomnij hasło
Zapamiętaj mnie

Pracownik montażu

Cena: 0 PLN

Numer ogłoszenia w serwisie: 24050
Dodano: 19.01.2018 | ważne do: 20.03.2018 | wyświetleń: 9
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: LeasingTeam
Email: k.hul@leasingteam.pl
Telefon: nie podano numeru
Lokalizacja
Miejscowość: Opalenica
Województwo: wielkopolskie
Powiat: kościański
Informacje dodatkowe
Forma zatrudnienia Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia Pełny etat
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Miejce pracy: Opalenica

Zakres zadań:

Wytwarzanie i montaż podzespołów do sprzętu AGD w obszarach:

  • cięcia kabla (maszyny) i praca manualnych,
  • układania wiązki kablowej na indywidualnych stołach montażowych lub tzw. rondlach (karuzelach),
  • montaż panelu sterującego na linii montżowej
  • obsługa maszyn tampodrukarskich.

 Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (montaż części i podzespołów, wytwarzanie produktów, praca na linii montażowej),
  • zdolności manualne i dobry wzrok.

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki,
  • praca na pełny etat w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6),
  • możliwość organizacji transportu do miejsca pracy.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.